דף הבית >> תריסי גלילה
תריסי גלילה          
 


תריסי גלילה

תריסי גלילה נועדו להעניק פתרון הצללה איכותי ומתקדם לבית או למשרד. ניתן לבחור תריסי גלילה ידניים או חשמליים כאשר ההבדל העיקרי בין שניהם הוא המחיר ונוחות ההפעלה. ניתן להשיג כיום בשוק מגוון עצום של תריסי גלילה בשלל עיצובים, גדלים, צבעים וסגנונות. תריסים מעוצבים מעניקים מראה יוקרתי ומרשים לבית וניתן להתקין אותם כמעט על כל חלון או פתח כניסה/ יציאה למרפסת, לחצר וכו'. התריסים מאפשרים שליטה מלאה על כמות האור הנכנסת מבחוץ והם מאפשרים למנוע סנוור וכן מעניקים פרטיות ואינטימיות.

תפעול נוח ויעיל

חשוב לרכוש תריסי גלילה איכותיים ועמידים כדי ליהנות מהם לאורך שנים ארוכות. לא נדרשת תחזוקה לתריסים למעט נקיון. כדאי לדעת כי תריסי גלילה פופולאריים בישראל וניתן לראותם כמעט בכל בית וכן במשרדים ובמבנים רבים. קל לתפעל את התריסים בין אם רוכשים תריסים עם מנגנון הפעלה מכאני, ידני או מנגנון הפעלה חשמלי. כיום יש אפשרות לרכוש תריסי גלילה עם מנגנון חשמלי ושלט המאפשר פתיחת וסגירת התריסים בלחיצת כפתור פשוטה. במערכות מתקדמות ניתן לחבר את התריסים למערכת של הבית החכם ויש תריסים שניתן להפעיל גם באמצעות אפליקציות ייעודיות המותקנות בסמארטפון. 

תריסים מחומרי גלם שונים

יצרני ויבואני התריסים מציעים מגוון רחב של תריסי גלילה מחומרי גלם שונים. התריסים הפופולאריים מיוצרים לרוב מאלומיניום או מפלסטיק אך ניתן לרכוש תריסי גלילה גם מעץ ומחומרים נוספים. יש אפשרות לרכוש תריסים מעוצבים עם דוגמאות המודפסות עליהם או תריסים במבחר גוונים וטקסטורות מעניינות. למראה אלגנטי ונקי נהוג לבחור תריסים מאלומיניום או מפלסטיק איכותי בגוון טבעי ובהיר.

פרטיות ואינטימיות

תריסי גלילה מהווים פתרון מושלם ליצירת אווירה פרטית ואינטימית בבית, בחדר או במשרד. ניתן לצמצם את המרווחים בין התריסים כדי למנוע מסקרנים להציץ לתוך החדר בו שוהים, במידת הצורך ניתן להחשיך את החדר לחלוטין וכאשר מעוניינים בחדירה האור הטבעי מגדילים את המרווחים בין התריסים או גוללים אותו מעלה. תריסי גלילה מעניקים את הפרטיות הנדרשת ולכן יש להם היבט בטיחותי כדי למנוע מסקרנים להציץ לתוך הבית ולראות האם בני המשפחה נמצאים בו ומהו רכושם.

עיצוב מרשים

כאשר רוכשים תריסי גלילה כדאי להתרשם מההיצע הרחב הקיים בשוק ומומלץ להתייעץ עם בעלי המקצוע כדי לקבל החלטה נכונה איזה תריסים לקנות. יש מגוון רחב של תריסי גלילה מעוצבים כך שניתן להתאים אותם לקו העיצובי המנחה בבית או במשרד וליהנות מהרמוניה וממראה אלגנטי ויוקרתי שתורם לאווירה ייחודית.