דף הבית >> שערים אוטומטיים >> שערים אוטומטיים במרכז
שערים אוטומטיים במרכז          
 
שערים אוטומטיים במרכז

שערים אוטומטיים במרכז נחשבים לפתרון מתקדם ויעיל המאפשר פתיחת וסגירת השער באמצעות שלט רחוק, כרטיסי קרבה או עין אלקטרונית. תפקידם של שערים אוטומטיים במרכז למנוע כניסת זרים לא רצויים ולמנוע פריצות וגניבות מהמתחם הסגור. השער יוצר חיץ בין המתחם הפרטי למתחם הציבורי ומעניק שקט נפשי וביטחון לדיירים, לעובדים או לכל מי ששוהה במתחם הסגור. יש להתאים שערים אוטומטיים במרכז בהתאמה לצרכי המיגון, האבטחה והפיקוח לכן חשוב לקבל ייעוץ מקצועי ופתרון הולם מחברה מובילה בתחום.

מגוון ייעודים לכל שערים אוטומטיים במרכז

יש מגוון שימושים לשער חשמלי והם מתאימים לכל אתר בו יש למנוע כניסת זרים ואורחים בלתי רצויים. שערים אוטומטיים במרכז פופולאריים בכניסה לקיבוצים וליישובים ברחבי הארץ, בכניסה למבנים ציבוריים כמו בתי ספר ובתי חולים ובכניסה לבתים פרטיים ולבנייני מגורים. יש היצע רחב של שערים אוטומטיים במרכז ולכן חשוב להתאים את השער לצרכי הלקוח ובהתאמה למגבלות המקום.

מידות ועיצוב של שערים אוטומטיים במרכז

כאמור, יש להתאים את המידות של שערים אוטומטיים במרכז בהתאם למקום ולכן כדאי לדעת כי יצרני השערים מציעים מגוון פתרונות בהתאמה אישית, בין היתר שערים אוטומטיים במרכז אשר עולים כלפי מעלה, שערי גלילה ושערים נגררים שנפתחים לצד שמאל או ימין (ניתן לבחור בשער דו כנפי שנפתח לשני צדדים). כמו כן, ניתן לרכוש שערים אוטומטיים במרכז בשלל עיצובים ובהתאם לדרישות הלקוח, כך ניתן להתאים את השער לעיצוב המבנה והסביבה החיצונית.

פתיחה נוחה ומהירה של שערים אוטומטיים במרכז

שערים אוטומטיים במרכז מעניקים שקט נפשי והגנה אך רוב הישראלים ממהרים ממקום למקום ולכן הם מעוניינים בשערים שנפתחים במהירות וללא זמני המתנה ארוכים. כדאי לדעת כי יש שערים אוטומטיים במרכז שנפתחים באמצעות חיישן המזהה קרבה או פתיחה באמצעות שלט, בעוד במקומות אחרים ניתן להתקין שער עם מנגנון פתיחה עצמי כמו קודנית ויש אפשרות להתקין שער עם מנגנון שליטה מרחוק. 

איכות גבוהה לכל שערים אוטומטיים במרכז

חשוב לרכוש שערים אוטומטיים במרכז מאיכות גבוהה ויש להקפיד על תו תקן לשער. חברה מקצועית ואמינה מציעה מגוון שערים אוטומטיים במרכז מאיכות גבוהה ובהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ולדרישותיו הספציפיות.