דף הבית >> שערים אוטומטיים >> שערים אוטומטיים בדרום
שערים אוטומטיים בדרום          
 
שערים אוטומטיים בדרום

שערים אוטומטיים בדרום נחשבים לפתרון מתקדם ויעיל המאפשר פתיחת וסגירת השער באמצעות שלט רחוק, כרטיסי קרבה או עין אלקטרונית. תפקידם של שערים אוטומטיים בדרום למנוע כניסת זרים לא רצויים ולמנוע פריצות וגניבות מהמתחם הסגור. השער יוצר חיץ בין המתחם הפרטי למתחם הציבורי ומעניק שקט נפשי וביטחון לדיירים, לעובדים או לכל מי ששוהה במתחם הסגור. יש להתאים שערים אוטומטיים בדרום בהתאמה לצרכי המיגון, האבטחה והפיקוח לכן חשוב לקבל ייעוץ מקצועי ופתרון הולם מחברה מובילה בתחום.

מגוון ייעודים לכל שערים אוטומטיים בדרום

יש מגוון שימושים לשער חשמלי והם מתאימים לכל אתר בו יש למנוע כניסת זרים ואורחים בלתי רצויים. שערים אוטומטיים בדרום פופולאריים בכניסה לקיבוצים וליישובים ברחבי הארץ, בכניסה למבנים ציבוריים כמו בתי ספר ובתי חולים ובכניסה לבתים פרטיים ולבנייני מגורים. יש היצע רחב של שערים אוטומטיים בדרום ולכן חשוב להתאים את השער לצרכי הלקוח ובהתאמה למגבלות המקום.

מידות ועיצוב של שערים אוטומטיים בדרום

כאמור, יש להתאים את המידות של שערים אוטומטיים בדרום בהתאם למקום ולכן כדאי לדעת כי יצרני השערים מציעים מגוון פתרונות בהתאמה אישית, בין היתר שערים אוטומטיים בדרום אשר עולים כלפי מעלה, שערי גלילה ושערים נגררים שנפתחים לצד שמאל או ימין (ניתן לבחור בשער דו כנפי שנפתח לשני צדדים). כמו כן, ניתן לרכוש שערים אוטומטיים בדרום בשלל עיצובים ובהתאם לדרישות הלקוח, כך ניתן להתאים את השער לעיצוב המבנה והסביבה החיצונית.

פתיחה נוחה ומהירה של שערים אוטומטיים בדרום

שערים אוטומטיים בדרום מעניקים שקט נפשי והגנה אך רוב הישראלים ממהרים ממקום למקום ולכן הם מעוניינים בשערים שנפתחים במהירות וללא זמני המתנה ארוכים. כדאי לדעת כי יש שערים אוטומטיים בדרום שנפתחים באמצעות חיישן המזהה קרבה או פתיחה באמצעות שלט, בעוד במקומות אחרים ניתן להתקין שער עם מנגנון פתיחה עצמי כמו קודנית ויש אפשרות להתקין שער עם מנגנון שליטה מרחוק. 

איכות גבוהה לכל שערים אוטומטיים בדרום

חשוב לרכוש שערים אוטומטיים בדרום מאיכות גבוהה ויש להקפיד על תו תקן לשער. חברה מקצועית ואמינה מציעה מגוון שערים אוטומטיים בדרום מאיכות גבוהה ובהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ולדרישותיו הספציפיות.