דף הבית >> מעקות >> פרזול מעקות
 

פרזול מעקות

בדירות ובבתים פרטיים עם שני מפלסים או יותר ישנו גרם מדרגות וחשוב להתקין פרזול מעקות המהווים אלמנט בטיחותי ופריט עיצובי לכל דבר. בנוסף, יש להתקין פרזול מעקות בטיחות למרפסות כדי למנוע נפילת ילדים וחפצים וכדי לשמור על בטיחות ופרטיות הדיירים. ישנם פרזול מעקות מחומרי גלם שונים כמו זכוכית, ברזל, פלסטיק ועץ ויש להתאים את העיצוב של המערב לקו העיצובי המנחה בבית.

שיקולי בטיחות מכל לכל של פרזול מעקות הגבהה

שיקולי הבטיחות קודמים לכל כאשר מתכננים פרזול מעקות לבית, במיוחד בבתים בהם גרים ילדים קטנים. המעקה נועד למניעת נפילות בין המפלסים בתוך הבית ולמניעת נפילות מהמרפסת. כמו כן, פרזול מעקות נועדו להגן מפני נפילת חפצים וכאמצעי הגנה אפקטיבי ויעיל למניעת מעבר לאזור מסוכן ללא השגחה כמו בריכת שחייה בחצר וכדומה.

שיקולי עיצוב כל פרזול מעקות

כאמור, פרזול מעקות מהווים פריט עיצובי ודקורטיבי לכל דבר. המעקה תורם רבות לנראות הבית ויש להתאימו לעיצוב המנחה של פנים הבית, המרפסת או החצר. לכן, חשוב לבחור פרזול מעקות מעוצבים ויש בשוק מגוון עצום של מוצרים מחומרי גלם שונים ובעיצובים מרהיבים. ניתן לפנות לחברה המתמחה בתכנון וייצור פרזול מעקות כדי להתאים את העיצוב לבית וליהנות ממראה מרשים וייחודי, בהתאמה אישית לדרישות הלקוח ולטעמו האישי.

התקנה מקצועית של פרזול מעקות

על מנת להבטיח את בטיחות הדיירים יש לפנות לחברה מקצועית שמתקינה פרזול מעקות באופן בטיחותי וברמת גימור מעולה. יש לזכור כי פרזול מעקות נועדו הן להגנה ולבטיחות על הדיירים מפני נפילות והן לצרכי עיצוב לכן רק התקנה מקצועית ונכונה מבטיחה שימוש יעיל, בטיחות גבוהה ומראה יפהפה.

שיקולי מחיר ועלויות תחזוקה של פרזול מעקות

אחד השיקולים המרכזיים בבחירת פרזול מעקות לבית ולחצר הוא נושא העלויות. יש לשקלל את מחיר המעקה וחשוב לבדוק מראש האם נדרשת תחזוקה שוטפת של המעקה מעבר לניקיון הרגיל. ניתן לרכוש פרזול מעקות מעוצבים מזכוכית, מעץ או ממתכת בשלל עיצובים קיימים או לפנות לחברה מקצועית שתייצר מעקה בהתאמה אישית, אך אז המחיר עולה בהתאם.