דף הבית >> סורגים >> סורגים שקופים
סורגים שקופים          
 

סורגים שקופים


סורגים שקופים בארץ עשויים בחומר חזק מאוד ונותן נופך שקוף אשר נותן אפשרות "להיות עם ולהרגיש בלי" מקל על התחושה של המחנק כששר יש סורגים בבית וגם מגן מפי נפילות  - כאשר מעוניינים בעבודת סורגים שקופים איכותית ומקצועית, כדאי להשאיר פרטים עבור כל עבודה ומייד יחזרו אל המספר שלכם, בהצעה תוכלו לקבל את כל הפרטים, ניתן לקבל הצעה עבור סורגים שקופים להתקנה עצמית של סורגים שקופים וכמובן ניתן לקבל הצעה עבור כל העבודה עד לקבלת המוצר הסופי, מוגמר ומותקן כיאות בנכס שלכם. הדרך הטובה והקלה ביותר לרכישת סורגים שקופים או לקבלת הצעה לעבודת מסגרות היא כאן, משאירים פרטים, ותוך מספר לא גדול של דקות עד שעות בודדות מאוד מקבלים הצעה איכותית בטלפון, סורגים שקופים, עבודות מסגרות ועוד.

שימושים של סורגים

א. סורגים שקופים נגד נפילות
ב. סורגים למניעת פריצות וחדירה לנכס שלכם

שני השימושים האלה הם העיקריים כאשר מתקינים סורגים בבית שלכם.

1.שימוש אחד של סורגים שקופים הוא הגורם לבטיחות הבית שלכם ולשמירה על הילדים שלכם, ילדים הם סקרנים מטבעם, הוצאת חלקים מגופם דרך החלון עלול לקרות גם בגילאים מאוחרים וגם כאשר הם כבר בבית הספר, חשוב מאוד לשמור על הנכס הגדול ביותר שקיים בעולם, ילדנו, חייבים להתקין סורגים שקופים בנכס שלכם בכל החלונות בבית וגם מעקות שקופים למרפסת גם אלה הגבוהים שכן מה יימנע מילד מחכים מרגע לרגע לקחת כסא, לעלות עליו ולנסות לנופף לשלום לחבר שלו, לאבא או לאמא והכל בכוונה טובה אך כוונה טובה זו עלולה להסתיים בכי רע ולכן, חייבים להתקין סורגים או סורגים שקופים על מנת לשמור על הבטיחות של ילדנו ושל הסובבים אותנו.

למה סורגים שקופים ? סורגים שקופים נותנים מענה עיצובי לנכס שלכם, לא תרגישו כלואים בבית שלכם ויחד עם זאת הם נותנים מענה מעולה לכל נושא סורגים נגד נפילות


2.שימוש נוסף הוא התקנה של סורגים למניעת פריצות וחדירה לנכס, סורגים כאלה בדרך כלל חזקים הרבה יותר, לא פעם שמענו את המשפט או דומה לו שאומר, אם יירצו להיכנס לנכס שלכם יצליחו, גם אם יהיה מוגן בסורגי פלדה עבים עד מאוד, אז קודם כל, יש בזה משהו, יחד עם זה המשפט לא נכון כאשר לוקחים אותו בחשבון אם רוצים למנוע חדירת פורצים ובני בליעל לביתנו. מדוע ? אמנם נכון שניתן לפרוץ כמעט כל מיגון אך יחד עם זאת, את הדברים החשובים ניתן להגן ע"י התקנת כספת כך שאם יש לכם דברי ערך יקרים צריך להגן עליהם בעזרת כספת איכותית מעוגנת לרצפה או לקיר בנוסף לכל התקנת סורגים.
סורגים מגנים עלינו ע"י הרתעה, קשה לפרוץ סורגים איכותיים, בית לא מוגן ומאובטח לעומת בית מאובטח, ניתן לחשב בקלות שהסיכויים לפריצה בבית לא מוגן ע"י סורגים גבוה יותר, הקושי של הפריצה עשוי לעיתים קרובות להביא לוויתור של הפורץ לניסיון להיכנס לנכס שלכם ולעשות בו שפטים וכן לרוקן אותו מדברי הערך שבו ולכן, התקנת סורגים בנכס שלכם חשבוה מאוד גם בשימוש זה.