דף הבית >> סורגים >> סורגים מתקפלים
סורגים מתקפלים          
 

 

סורגים מתקפלים

סורגים מתקפלים הינם פיתוח חדש יחסית של סוגי הסורגים בשוק, ויתרונם הגדול נעוץ באפשרות לפתוח ולסגור אותם על פי צורך. לפניכם מידע חשוב על סוגי סורגים מתקפלים ואפשרויות השימוש בהם.
אילו סוגים קיימים
בעיקרון, סורגים מתקפלים הינם סורגי גלילה שמתקפלים ונגללים למעלה או נפתחים ומורדים כלפי מטה. את הסורגים ניתן להפעיל באופן ידני או בעזרת מנגנון חשמלי, בהתאם לבחירת הלקוח. ההבדל המרכזי בין סוגי סורגים מתקפלים נעוץ לא רק במנגנון ההפעלה אלא גם בסגנון העיצוב שניתן להתאמה לטעמו של הלקוח, החל בצורות גיאומטריות שונות ועד לסורגים שקופים שאינם חוסמים את קו הראיה.
היתרון המרכזי – כניסה ויציאה
סורגים מתקפלים ולמעשה סורגים מכל סוג נועדו לשמור על תכולת הבית או העסק ועל הנמצאים בתוכם. ואולם, סורגים קבועים כמם כן הם – נותרים קבועים על המפתח ואינם ניתנים לפתיחה או סגירה בעת הצורך. יתרונם של סורגים מתקפלים נעוץ בדיוק בעובדה שניתן להרימם ולהורידם בכל עת בקלות ובפשטות, וכך לאפשר כניסה או חסימה של החלל בכל שעה נתונה.
סורג מתקפל לבית
אנשים רבים נוהגים להתקין סורגים מתקפלים בביתם הפרטי, ובעיקר בין מפתחי הכניסה הרחבים למרפסת ובין החצר. כאשר בני הבית אינם נמצאים משמש הסורג כאמצעי בטיחות שמרתיע מפני פריצות ומגן על התכולה. מאידך, כאשר שוהים בבית הסורג אינו חוסם בהכרח את הנוף, האוויר או את האפשרות לצאת לחצר. כלומר, אפשר להרים סורגים מתקפלים בקלות באופן ידני או בעזרת לחיצת כפתור, וכך לצאת החוצה ולהתאוורר.
סורגים מתקפלים לבתי עסק
בתי עסק רבים בישראל רכשו סורגים מתקפלים ועושים בהם שימוש יומיומי. מדובר באמצעי בטיחות הכרחי המשמש למניעת פריצות וגניבות, אותו ניתן לעצב בהתאם לקו האסטטי של החנות. בנוסף, ישנם לא מעט סורגים מתקפלים עם חורים בצורות שונות, המאפשרים לעוברים ושבים להתבונן בנעשה בחנות גם כאשר הסוכך מורד וחוסם את הכניסה.
פנייה לבעלי מקצוע
קנייה והתקנה של סורגים מתקפלים אינה עניין של מה בכך, שהן המוצר אמור לשמש אתכם לאורך שנים רבות בצורה תקינה. לכן, פנו רק אל אנשי מקצוע בעלי מוניטין מצוין שעליהם קיבלתם המלצות ממכרים או דרך רשת האינטרנט. בנוסף, חשוב מאוד לברר כי לחברה יש ניסיון רב בתחומי סורגים מתקפלים ומנגנונים חשמליים למיניהם