דף הבית >> סורגים לביטחון
סורגים לביטחון          
 
סורגים לביטחון

הבסיס של ביטחון הבית והנכס הוא סורגים

בקומות נמוכות סורגים מותקנים לשם הגנה מפני פריצות של גנבים ובקומות גבוהות , אלה משמשים כהגנה מפני נפילות ילדים ובני אדם טעוני הגנה שלא תמיד יודעים או שולטים בכל מעשיהם.
סורגים מהווים ביטחון לא רק במרפסות ובחלונות אך לא רק שם.
סורגים לביטחון מותקנים גם בחצרות, בדלתות ובשערים שונים, הם עשויים להיות מורכבים גם במקומות בהם קיימים סיכונים לפריצות דלתות החצר, המרפסת או אפילו הפתח הראשי של הנכס.
רוצים לכתוב ולהגיד, לא רק לכניסה מבעד לחלון. סורגים הם אמצעי בטיחות חובה בכל נכס, רמת הגנת סורגים לביטחון היא מקסימלית, על מנת להתגבר על על סורגים לביטחון צריך פורץ להשתמש במכשור רועש וכך ניתן לגלות על הפריצה מוקדם.
חשוב להכיר את סוגי הסורגים השונים על מנת להתאים בין הסורג למטרה, היום כאשר האפשריות הן רבות וסורגים ממתכות שונות קיימים בשוק, הרי שהתאמת סורג הינה חיונית על מנת למקסם את התועלת המופקת מהתקנת הסורג, אם בעבר ראינו סורגים שהופכים לחלודים אחרי תקופת שימוש קצרה באופן יחסי, הרי שהיום המתכות מהם עשויים הסורגים הינן מתכות איכותיות שאינן מחלידות בקלות.
סורגים לביטחון חייבים גם להיות מותקנים בצורה טובה ובטוחה, ישנם סורגים פנימיים המותקנים בתוך הקיר ויש כאלו שצריכים להיתמך במוטות בהתאמה לצרכים ולמיקום בו מותקנים הסורגים, כך נראה סורגים לביטחון המורכבים בצורה  טובה ומולחמים באופן מקצועי ובכך הם שומרים על יציבות הסורג ובטיחות המשתמשים, על מנת להיות בטוחים כי התקנת הסורגים הינה יעילה חייבים להשתמש בשרותיהם של מתקיני סורגים מקצועיים ובעלי ניסיון, כאלו שיוכלו להבטיח עבודה מקצועית ובטוחה.
סורגים לביטחון - בסיס בטוח לכל בית
סורגים לביטחון צריכים להיות מותקנים על ידי אנשים מובילים, כאלו שמכירים את המערכות השונות ואת האופציות הקיימות בשוק וכך להביא את הסורג האידיאלי למטרה הספציפית.