דף הבית >> סורגים באזור שלך
 

 
 
בהתקנת סורגים סומכים רק על מומחים
 
חיפוש מהיר בגוגל עבור סורגים בבאר שבע למשל, מעלה 1,120,000 תוצאות בפחות מחצי שניה. האם זה אומר שניתן לקחת באקראי שם מהרשימה עבור התקנת הסורגים? בהחלט לא.
 
גוגל צודק בהמון דברים, אבל בהתקנת סורגים רצוי שתסמכו רק על מומחים ועל המלצות אישיות מחברים.
בסוגרים חשוב לא להתפשר על ארבעה דברים- איכות הייצור של הסורגים, איכות חומרי הגלם, אחריות ואיכות ההתקנה. כל הארבעה יבטיחו לכם סורגים בטוחים ויציבים שיחזיקו מעמד לאורך שנים, בכל מזג אויר.
 
 
איך למצוא סורגים באזור שלך?
 
גוגל מעלה המון תוצאות של בעלי מקצוע, אך אינו מספק מידע על איכותם. ניתן להיכנס לכל אתר ולהתחיל להשוות בין בעלי המקצוע, אך תהליך זה לא יסתיים בכמה ימים.
יש כיום אתרים המרכזים בעלי מקצוע ומדרגים אותם לפי מומחיות והמלצות- ניתן להיעזר באתרים אלו, במקביל בקשו המלצות מאנשים קרובים או מקבוצות של חברים בפייסבוק. אין יתרון רב לפרסם בקבוצת בעלי מקצוע כי אתם מחפשים מתקין סורגים כי בעלי המקצוע ימליצו על עצמם, והמלצה, מן הסתם, מוטה מראש.
 
אף לא מילה על מחיר
בכל תהליך בחירת הסורגים באזור שלך לא צוינה מילה אחת על מחיר, עד עכשיו. הסיבה שהמחיר מגיע רק לאחר שמצאתם מספר מתקיני סורגים איכותיים העונים על ארבעת הפרמטרים לעיל. ללא מענה על הפרמטרים  המחיר הזול יבוא על חשבון אחד מהם. אתם בהחלט לא רוצים להתקין סורגים לבית בהשקעה כספית ולגלות כי ההתקנה בוצעה לא נכון והרסה את חזית הבית או שחומר הגלם מחליד תוך פחות משנה.
המחיר אכן משמעותי, אך התלבטו רק בין אפשרויות שכולן טובות, כך תדעו שהבטיחות שלכם בידיים טובות .