דף הבית >> מעקות >> מעקות/מעקה לבית
 

מעקה לבית/מעקות לבית

בדירות ובבתים פרטיים עם שני מפלסים או יותר ישנו גרם מדרגות וחשוב להתקין מעקה לבית/מעקות לבית המהווים אלמנט בטיחותי ופריט עיצובי לכל דבר. בנוסף, יש להתקין מעקה לבית/מעקות לבית בטיחות למרפסות כדי למנוע נפילת ילדים וחפצים וכדי לשמור על בטיחות ופרטיות הדיירים. ישנם מעקה לבית/מעקות לבית מחומרי גלם שונים כמו זכוכית, ברזל, פלסטיק ועץ ויש להתאים את העיצוב של המערב לקו העיצובי המנחה בבית.

שיקולי בטיחות מכל לכל של מעקה לבית/מעקות לבית הגבהה

שיקולי הבטיחות קודמים לכל כאשר מתכננים מעקה לבית/מעקות לבית לבית, במיוחד בבתים בהם גרים ילדים קטנים. המעקה נועד למניעת נפילות בין המפלסים בתוך הבית ולמניעת נפילות מהמרפסת. כמו כן, מעקה לבית/מעקות לבית נועדו להגן מפני נפילת חפצים וכאמצעי הגנה אפקטיבי ויעיל למניעת מעבר לאזור מסוכן ללא השגחה כמו בריכת שחייה בחצר וכדומה.

שיקולי עיצוב כל מעקה לבית/מעקות לבית

כאמור, מעקה לבית/מעקות לבית מהווים פריט עיצובי ודקורטיבי לכל דבר. המעקה תורם רבות לנראות הבית ויש להתאימו לעיצוב המנחה של פנים הבית, המרפסת או החצר. לכן, חשוב לבחור מעקה לבית/מעקות לבית מעוצבים ויש בשוק מגוון עצום של מוצרים מחומרי גלם שונים ובעיצובים מרהיבים. ניתן לפנות לחברה המתמחה בתכנון וייצור מעקה לבית/מעקות לבית כדי להתאים את העיצוב לבית וליהנות ממראה מרשים וייחודי, בהתאמה אישית לדרישות הלקוח ולטעמו האישי.

התקנה מקצועית של מעקה לבית/מעקות לבית

על מנת להבטיח את בטיחות הדיירים יש לפנות לחברה מקצועית שמתקינה מעקה לבית/מעקות לבית באופן בטיחותי וברמת גימור מעולה. יש לזכור כי מעקה לבית/מעקות לבית נועדו הן להגנה ולבטיחות על הדיירים מפני נפילות והן לצרכי עיצוב לכן רק התקנה מקצועית ונכונה מבטיחה שימוש יעיל, בטיחות גבוהה ומראה יפהפה.

שיקולי מחיר ועלויות תחזוקה של מעקה לבית/מעקות לבית

אחד השיקולים המרכזיים בבחירת מעקה לבית/מעקות לבית לבית ולחצר הוא נושא העלויות. יש לשקלל את מחיר המעקה וחשוב לבדוק מראש האם נדרשת תחזוקה שוטפת של המעקה מעבר לניקיון הרגיל. ניתן לרכוש מעקה לבית/מעקות לבית מעוצבים מזכוכית, מעץ או ממתכת בשלל עיצובים קיימים או לפנות לחברה מקצועית שתייצר מעקה בהתאמה אישית, אך אז המחיר עולה בהתאם.