דף הבית >> מעקות >> מעקות מעוצבים
 

מעקות מעוצבים

בדירות ובבתים פרטיים עם שני מפלסים או יותר ישנו גרם מדרגות וכדאי להתקין מעקות מעוצבים המהווים אלמנט בטיחותי ופריט עיצובי לכל דבר. בנוסף, יש להתקין מעקות מעוצבים ובטוחים למרפסות כדי למנוע נפילת ילדים וחפצים וכדי לשמור על בטיחות ופרטיות הדיירים. ישנם מעקות מעוצבים מחומרי גלם שונים כמו זכוכית, ברזל, פלסטיק ועץ ויש להתאים את העיצוב של המערב לקו העיצובי המנחה בבית.

שיקולי בטיחות מכל לכל של מעקות מעוצבים הגבהה

שיקולי הבטיחות קודמים לכל כאשר מתכננים מעקות מעוצבים לבית, במיוחד בבתים בהם גרים ילדים קטנים. המעקה נועד למניעת נפילות בין המפלסים בתוך הבית ולמניעת נפילות מהמרפסת. כמו כן, מעקות מעוצבים נועדו להגן מפני נפילת חפצים וכאמצעי הגנה אפקטיבי ויעיל למניעת מעבר לאזור מסוכן ללא השגחה כמו בריכת שחייה בחצר וכדומה.

שיקולי עיצוב כל מעקות מעוצבים

כאמור, מעקות מעוצבים מהווים פריט עיצובי ודקורטיבי לכל דבר. המעקה תורם רבות לנראות הבית ויש להתאימו לעיצוב המנחה של פנים הבית, המרפסת או החצר. לכן, חשוב לבחור מעקות מעוצבים מעוצבים ויש בשוק מגוון עצום של מוצרים מחומרי גלם שונים ובעיצובים מרהיבים. ניתן לפנות לחברה המתמחה בתכנון וייצור מעקות מעוצבים כדי להתאים את העיצוב לבית וליהנות ממראה מרשים וייחודי, בהתאמה אישית לדרישות הלקוח ולטעמו האישי.

התקנה מקצועית של מעקות מעוצבים

על מנת להבטיח את בטיחות הדיירים יש לפנות לחברה מקצועית שמתקינה מעקות מעוצבים באופן בטיחותי וברמת גימור מעולה. יש לזכור כי מעקות מעוצבים נועדו הן להגנה ולבטיחות על הדיירים מפני נפילות והן לצרכי עיצוב לכן רק התקנה מקצועית ונכונה מבטיחה שימוש יעיל, בטיחות גבוהה ומראה יפהפה.

שיקולי מחיר ועלויות תחזוקה של מעקות מעוצבים

אחד השיקולים המרכזיים בבחירת מעקות מעוצבים לבית ולחצר הוא נושא העלויות. יש לשקלל את מחיר המעקה וחשוב לבדוק מראש האם נדרשת תחזוקה שוטפת של המעקה מעבר לניקיון הרגיל. ניתן לרכוש מעקות מעוצבים מעוצבים מזכוכית, מעץ או ממתכת בשלל עיצובים קיימים או לפנות לחברה מקצועית שתייצר מעקה בהתאמה אישית, אך אז המחיר עולה בהתאם.