דף הבית >> מעקות >> מעקות למרפסת/מעקה למרפסת
 

מעקות למרפסת/מעקה למרפסת

בדירות ובבתים פרטיים עם מרפסת אחת או יותר ישנה יציאה למרפסת וחשוב להתקין מעקות למרפסת/מעקה למרפסת המהווים אלמנט בטיחותי ופריט עיצובי לכל דבר. בנוסף, יש להתקין מעקות למרפסת/מעקה למרפסת בטיחות למרפסות כדי למנוע נפילת ילדים וחפצים וכדי לשמור על בטיחות ופרטיות הדיירים. ישנם מעקות למרפסת/מעקה למרפסת מחומרי גלם שונים כמו זכוכית, ברזל, פלסטיק ועץ ויש להתאים את העיצוב של המערב לקו העיצובי המנחה בבית.

שיקולי בטיחות מכל לכל של מעקות למרפסת/מעקה למרפסת הוא הגבהה

שיקולי הבטיחות קודמים לכל כאשר מתכננים מעקות למרפסת/מעקה למרפסת לבית, במיוחד בבתים בהם גרים ילדים קטנים. המעקה נועד למניעת נפילות בין  מהמרפסת. כמו כן, מעקות למרפסת/מעקה למרפסת נועדו להגן מפני נפילת חפצים וכאמצעי הגנה אפקטיבי ויעיל למניעת מעבר לאזור מסוכן ללא השגחה כמו בריכת שחייה בחצר וכדומה.

שיקולי עיצוב כל מעקות למרפסת/מעקה למרפסת

כאמור, מעקות למרפסת/מעקה למרפסת מהווים פריט עיצובי ודקורטיבי לכל דבר. המעקה תורם רבות לנראות הבית ויש להתאימו לעיצוב המנחה של פנים הבית, המרפסת או החצר. לכן, חשוב לבחור מעקות למרפסת/מעקה למרפסת מעוצבים ויש בשוק מגוון עצום של מוצרים מחומרי גלם שונים ובעיצובים מרהיבים. ניתן לפנות לחברה המתמחה בתכנון וייצור מעקות למרפסת/מעקה למרפסת כדי להתאים את העיצוב לבית וליהנות ממראה מרשים וייחודי, בהתאמה אישית לדרישות הלקוח ולטעמו האישי.

התקנה מקצועית של מעקות למרפסת/מעקה למרפסת.

על מנת להבטיח את בטיחות הדיירים יש לפנות לחברה מקצועית שמתקינה מעקות למרפסת/מעקה למרפסת באופן בטיחותי וברמת גימור מעולה. יש לזכור כי מעקות למרפסת/מעקה למרפסת נועדו הן להגנה ולבטיחות על הדיירים מפני נפילות והן לצרכי עיצוב לכן רק התקנה מקצועית ונכונה מבטיחה שימוש יעיל, בטיחות גבוהה ומראה יפהפה.

שיקולי מחיר ועלויות תחזוקה של מעקות למרפסת/מעקה למרפסת

אחד השיקולים המרכזיים בבחירת מעקות למרפסת/מעקה למרפסת לבית ולחצר הוא נושא העלויות. יש לשקלל את מחיר המעקה וחשוב לבדוק מראש האם נדרשת תחזוקה שוטפת של המעקה מעבר לניקיון הרגיל. ניתן לרכוש מעקות למרפסת/מעקה למרפסת מעוצבים מזכוכית, מעץ או ממתכת בשלל עיצובים קיימים או לפנות לחברה מקצועית שתייצר מעקה בהתאמה אישית, אך אז המחיר עולה בהתאם.