דף הבית >> מעקות >> הגבהת מעקה
 

הגבהת מעקה

דירות,בתים פרטיים עם שני מפלסים ,חשוב להתקין בהם  הגבהת מעקה המהווים אלמנט בטיחותי ופריט עיצובי לכל דבר. בנוסף, יש להתקין הגבהת מעקה בטיחות למרפסות כדי למנוע נפילת ילדים וחפצים וכדי לשמור על בטיחות ופרטיות הדיירים. ישנם הגבהת מעקה מחומרי גלם שונים כמו זכוכית, ברזל, פלסטיק ועץ ויש להתאים את העיצוב של המערב לקו העיצובי המנחה בבית.

שיקולי בטיחות לכל  הגבהת מעקה הגבהה בטיחותית.

שיקולי בטיחות קודמים לכל כאשר מתכננים הגבהת מעקה לבית, במיוחד בבתים בהם גרים ילדים קטנים. המעקה נועד למניעת נפילות בין המפלסים בתוך הבית ולמניעת נפילות מהמרפסת. כמו כן, הגבהת מעקה נועדו להגן מפני נפילת חפצים וכאמצעי הגנה אפקטיבי ויעיל למניעת מעבר לאזור מסוכן ללא השגחה כמו בריכת שחייה בחצר וכדומה.

שיקולי עיצוב כל הגבהת מעקה

כאמור, הגבהת מעקה מהווים פריט עיצובי ודקורטיבי לכל דבר. המעקה תורם רבות לנראות הבית ויש להתאימו לעיצוב המנחה של פנים הבית, המרפסת או החצר. לכן, חשוב לבחור הגבהת מעקה מעוצבים ויש בשוק מגוון עצום של מוצרים מחומרי גלם שונים ובעיצובים מרהיבים. ניתן לפנות לחברה המתמחה בתכנון וייצור הגבהת מעקה כדי להתאים את העיצוב לבית וליהנות ממראה מרשים וייחודי, בהתאמה אישית לדרישות הלקוח ולטעמו האישי.

התקנה מקצועית של הגבהת מעקה

על מנת להבטיח את בטיחות הדיירים יש לפנות לחברה מקצועית שמתקינה הגבהת מעקה באופן בטיחותי וברמת גימור מעולה. יש לזכור כי הגבהת מעקה נועדו הן להגנה ולבטיחות על הדיירים מפני נפילות והן לצרכי עיצוב לכן רק התקנה מקצועית ונכונה מבטיחה שימוש יעיל, בטיחות גבוהה ומראה יפהפה.

שיקולי מחיר ועלויות תחזוקה של הגבהת מעקה

אחד השיקולים המרכזיים בבחירת הגבהת מעקה לבית ולחצר הוא נושא העלויות. יש לשקלל את מחיר המעקה וחשוב לבדוק מראש האם נדרשת תחזוקה שוטפת של המעקה מעבר לניקיון הרגיל. ניתן לרכוש הגבהת מעקה מעוצבים מזכוכית, מעץ או ממתכת בשלל עיצובים קיימים או לפנות לחברה מקצועית שתייצר מעקה בהתאמה אישית, אך אז המחיר עולה בהתאם.