דף הבית >> מעקות >> הגבהת מעקה למרפסת
 

הגבהת מעקה למרפסת

בדירות ובבתים פרטיים עם שני מפלסים או יותר ישנו גרם מדרגות וחשוב להתקין הגבהת מעקה למרפסת המהווים אלמנט בטיחותי ופריט עיצובי לכל דבר. בנוסף, יש להתקין הגבהת מעקה למרפסת בטיחות למרפסות כדי למנוע נפילת ילדים וחפצים וכדי לשמור על בטיחות ופרטיות הדיירים. ישנם הגבהת מעקה למרפסת מחומרי גלם שונים כמו זכוכית, ברזל, פלסטיק ועץ ויש להתאים את העיצוב של המערב לקו העיצובי המנחה בבית.

שיקולי בטיחות מכל לכל של הגבהת מעקה למרפסת הגבהה

שיקולי הבטיחות קודמים לכל כאשר מתכננים הגבהת מעקה למרפסת לבית, במיוחד בבתים בהם גרים ילדים קטנים. המעקה נועד למניעת נפילות בין המפלסים בתוך הבית ולמניעת נפילות מהמרפסת. כמו כן, הגבהת מעקה למרפסת נועדו להגן מפני נפילת חפצים וכאמצעי הגנה אפקטיבי ויעיל למניעת מעבר לאזור מסוכן ללא השגחה כמו בריכת שחייה בחצר וכדומה.

שיקולי עיצוב כל הגבהת מעקה למרפסת

כאמור, הגבהת מעקה למרפסת מהווים פריט עיצובי ודקורטיבי לכל דבר. המעקה תורם רבות לנראות הבית ויש להתאימו לעיצוב המנחה של פנים הבית, המרפסת או החצר. לכן, חשוב לבחור הגבהת מעקה למרפסת מעוצבים ויש בשוק מגוון עצום של מוצרים מחומרי גלם שונים ובעיצובים מרהיבים. ניתן לפנות לחברה המתמחה בתכנון וייצור הגבהת מעקה למרפסת כדי להתאים את העיצוב לבית וליהנות ממראה מרשים וייחודי, בהתאמה אישית לדרישות הלקוח ולטעמו האישי.

התקנה מקצועית של הגבהת מעקה למרפסת

על מנת להבטיח את בטיחות הדיירים יש לפנות לחברה מקצועית שמתקינה הגבהת מעקה למרפסת באופן בטיחותי וברמת גימור מעולה. יש לזכור כי הגבהת מעקה למרפסת נועדו הן להגנה ולבטיחות על הדיירים מפני נפילות והן לצרכי עיצוב לכן רק התקנה מקצועית ונכונה מבטיחה שימוש יעיל, בטיחות גבוהה ומראה יפהפה.

שיקולי מחיר ועלויות תחזוקה של הגבהת מעקה למרפסת

אחד השיקולים המרכזיים בבחירת הגבהת מעקה למרפסת לבית ולחצר הוא נושא העלויות. יש לשקלל את מחיר המעקה וחשוב לבדוק מראש האם נדרשת תחזוקה שוטפת של המעקה מעבר לניקיון הרגיל. ניתן לרכוש הגבהת מעקה למרפסת מעוצבים מזכוכית, מעץ או ממתכת בשלל עיצובים קיימים או לפנות לחברה מקצועית שתייצר מעקה בהתאמה אישית, אך אז המחיר עולה בהתאם.